Hızlı Erişim:    

Firma Profili

VENDO 2003 yılında Francisco J. Morera ve Gözde Canbulan Morera tarafından kurulmuş olan bir Türk şahıs firmasıdır.

Kurulduğu ilk günden beri, mükemmel ofis ortamları isteyen kullanıcılar için yüksek kalite ofis mobilyası sağlama konusunda önde gelen firmalardan biri olmuştur. Müşterilerimiz, yüksek kalite ofis mobilyası ve son teknoloji ev ofis ortamı arayışında her sektörden firmalardır.

Ofis ve "Contract" mobilya sektöründe yer alan VENDO, büyük firmalardan, küçük ve orta büyüklükteki şirketlere ve ev ofislere Matteo Grassi, Humanscale, Sinetica, Lamm gibi uluslararası alanda tanınmış 20'ye yakın markanın ürünlerini sağlamaktadır.

Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde seçkin bir firma/distribütör olarak, bu firmalara ofis mobilya sistemleri, bağımsız kullanımlı mobilyalar ve geniş ergonomik çalışma sandalyesi ve oturma grupları yelpazesinde ürünler sunar.

VENDO, mesleki vizyonunuz ve gelişme ihtiyaçlarınızdan ilham alarak size çözümler üreten ofis mobilyası sektöründe özel bir yere sahiptir.

Amacımız

Amacımız, iyi tasarım ürünü mobilyalarımız ile klasik ofis modeli ve yeni teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimiz için memnuniyet verici, verimli, sağlıklı ve ergonomik çalışma ortamları yaratmak.

VENDO olarak Kaliteli ofis ortamları isteyen müşterilerimiz için her zaman mümkün olan en iyi kaliteyi sunuyoruz ve onların bu yönde bizimle yapacakları yatırımın en iyi ve en uygun olmasını istiyoruz.

Sağladığımız seçkin müşteri hizmetleri, esneklik ve verdiğimiz yüksek değer ile sistem işlevselliğini elverişli kılıp, çalışma verimini arttırarak, her müşterimizin beklentisi bir adım ileri taşımayı hedefliyoruz.

Üretici ve tedarikçiler ile sürekli olarak iletişim halinde olmamızın bir avantajı olarak müşterilerimize, olası en iyi fiyat ve seçenekleri her bütçeye uygun şekilde sunabiliyoruz.